مدیر عامل شرکت اتوبوسرانی گرجستان (Georgian Bus)، شالوا خوتسیشویلی و جورج شاراشیدزه، ناشر Where.ge، (یک کتاب راهنمای به زبان انگلیسی)، توافق نامه ای را امضا کرده اند که طبق آن، این شرکت ناشر رسمی مجله حمل و نقل اتوبوس گرجستان ( Georgian Bus) می شود.

این مجله به صورت سه ماهه منتشر خواهد شد و به مسافرین مهمترین و به روزترین اطلاعات مربوط به گرجستان را میدهد. 

(Georgian Bus) یکی از شرکت های پیشرو حمل و نقل در کشور است و سفر 95 درصد از مسافران بین المللی و محلی از فرودگاه بین المللی کوتایسی به تفلیس، باتومی، گوادوری و سوانِتی را تضمین می کند. علاوه بر این، Georgian Bus شریک اختصاصی حمل و نقل WizzAir است، که 73٪ از جریان گردشگری بین المللی از اروپا در دست دارد.

پرواز های مستقیم به مقصد های جدید در تابستان امسال آغاز می شود و Georgian Bus به دنبال استقبال و خدمت و همچنین افزایش تعداد مسافران است.

در حال حاضر، این شرکت با حدود 15،000 مسافر در هر ماه سروکار دارد. انتظار می رود که رقم داده شده در ماه های پر گردشگر سال جاری به 25،000 افزایش یابد.

خوتسیشویلی اعلام کرد که مشتریان Georgian Bus با اتوبوس های با نام تجاری جدید که دو هفته پیش روانه شرکت اتوبوسرانی  شده، مورد خدمتگذاری قرار میگیرند. او بر اهمیت این قرارداد با شرکت Where.he برای افزایش بیشترین مقدار راحتی و علاقمندی مسافران در سفر های درون کشوری تأکید کرد.

شاراشیدزه نیز گفت: “این دستاورد و مسئولیتی بزرگ است که به ما فرصتی برای انتقال اطلاعات بر اساس اصول شرکت Where.ge به مخاطبان بیشتری میدهد.”و  “توافق ما با

Georgian Bus  به توسعه صنعت گردشگری گرجستان کمک می کند، زیرا فقط اطلاعات دقیق در مورد فرصت های متعدد گشت و گذار در کشور به بازدیدکنندگان از طریق محتوای ما داده می شود.”

توسط Ketevan Kvaratskheliya

جورج شاراهیدزه، ناشر Where.ge و شالوا خوتسیشویلی، مدیر عامل شرکت Georgian Bus

Related Posts

Leave a comment