خرید ملک در گرجستان با 35 هزار دلار

خرید ملک در گرجستان با 35 هزار دلار

گرجستان در حال حاضر به کسانی که به حداقل مبلغ 35 هزار دلار آمریکا ملک خریداری کنند اقامت موقت گرجستان را می دهد.

بسیاری قصدشان از خرید خانه در گرجستان، اخذ اقامت گرجستان است و به همین خاطر ترجیح می دهند از طریق حداقل مبلغ خرید ملک اقدام نمایند .

در حال حاضر همچنان می توانید در گرجستان با مبلغ 35 هزار دلار خرید کنید و اقامت بگیرید اما در اینجا شما را راهنمائی خواهیم نمود که چطور اینکار را انجام دهید .

 

 

 

خرید ملک در گرجستان با 35 هزار دلار

 

روشهای خرید ملک در گرجستان با 35 هزار دلار

 1. خرید خانه با متراژ کم در مرکز شهر در گرجستان : اکثر ایرانیان به دنبال خرید ملک در گرجستان با حداقل مبلغ هستند . از طرفی میخواهند این خانه در مرکز شهر هم باشد، انتخاب و خرید اینچنینی قطعاً سخت می باشد . اما یک راه حل برای آن وجود دارد. آنهم خرید خانه در مرکز شهر با متراژ کم است . در صورتی که بتوانید در یک خانه با متراژ 40 الی 50 متر زندگی کنید قطعاً می توانید ملک را خریداری نمائید و اقامت بگیرید و در این خصوص نیز مشکلی وجود ندارد . خانه ی نو ساز با متراژ کم و در مرکز شهر . فکر خوبیست !
 2. خرید خانه بصورت سیاه : خانه های بلک فریم دیوار کشی داخلی ندارند و از نظر اتصالات نیز کامل نیستند (برق، آب و گاز) اما می توانند گزینه بسیار خوبی برای خرید ملک باشند! اگر قصد شما تنها داشتن کارت اقامت گرجستان است میتوانید به خرید ملک بصورت بلک فریم نیز فکر کنید . خانه های سیاه برای دو منظور سرمایه گذاری و اخذ اقامت ارزشمند هستند اما بخاطر داشته باشید که تکمیل کردن خانه ی سیاه اندکی برای شما هزینه خواهد داشت . پس اگر می خواهید ملکی را خریداری نمائید که تنها مزیتش برای شما اخذ اقامت باشد و فعلاً قصد زندگی در آن را ندارید به شما توصیه میکنیم املاک بلک فریم را از یاد نبرید !
 3. خرید خانه دست دوم : خانه هائی هستند که آنها را می توانید خرید کنید، اما نو نیستند! بلکه یک صاحب خانه قصد فروش آن را دارد که اکثراً این دسته از خانه ها با وسایل کامل و بصورت مبله هستند . خرید این خانه ها مزایای خاص خود را دارد . آنهم این است که می توانید مطمئن باشید که با حداقل مبلغ در گرجستان می توانید خانه خریداری نمائید .
 4. خرید ملک در شهرک های جدید و تازه ساخت : در گرجستان نیز همانند دیگر کشورهای جهان، مناطق جدید و شهرک های تازه ساحنی وجود دارند که می توانید در آنها با مبالغ مناسب خریداری نمائید . از جمله ی این مناطق همانند مناطق تازه ساخت شهرک هوالینگ (شهرک چینی ها) هست که ممکن است با مبالغ کمتری بتوانید خرید نمائید .

اما اگر بتوانید محل زندگی خود را محدود به مراکز پر تردد شهری ننمائید ، می توانید در مناطق شرقی شهر نیز خانه های خوبی را خریداری نمائید .

توجه داشته باشید که شرکت آتنا با بیش از 12 سال سابقه املاک در کشور گرجستان از جمله اولین و معتبرترین شرکت های املاک در گرجستان می باشد که می تواند بنا به بودجه مورد نظر شما و بنا به خواست شما بهترین ملک را به شما معرفی نماید .

 

خرید ملک در گرجستان بصورت اقساطی

در گرجستان بصورت اقساطی نیز می توانید ملک خریداری نمائید و برخی شرکت های سازنده از آنجائی که می دانند ایرانی ها به دنبال اقامت هستند ، نامه ای را بعنوان مالک سند می دهند و شخص متقاضی می تواند اقامت گرجستان را بگیرد .

اکثر پروژه های ساخت و ساز گرجی حاضر هستند املاک را بصورت قسطی به متقاضی واگذار نمایند . اما توجه داشته باشید که بین 20 الی 35 درصد مبلغ ملک باید بصورت نقدی پرداخت شود و بعد از آن می توانید در مدت یک سال بدون هیچگونه سودی ملک را تسویه حساب نمائید اما بخاطر نوسانات بازار ارز به شما توصیه نمی کنیم که اقساط را بلند مدت پرداخت نمائید ، هر چه قدر اقساط را سریع تر و در مدت کوتاه تری پرداخت کنید شرکت سازنده به شما اطمینان بیشتری خواهد نمود .

 

 

خرید آپارتمان در گرجستان

 

 

قوانین جدید برای خرید ملک در گرجستان

دولت گرجستان در حال تصویب قوانین جدیدی برای خرید ملک است .

طی قوانین جدیدی که در حال حاضر به تصویب نرسیده است حداقل مبلغ خرید ملک در گرجستان 100 هزار دلار خواهد بود و همچنین مبلغ حداقل سرمایه گذاری از 300 هزار لاری به 300 هزار دلار تغییر خواهد کرد اما در حال حاضر هیچکدام از موصبه های فوق به تصویب دولت گرجستان نرسیده و طبق قوانین قدیم می توانید ملک خریداری کنید، سرمایه گذاری نمائید و اقامت بگیرید .

 

مراحل خرید ملک در گرجستان چگونه است ؟

برای خرید ملک در گرجستان مراحل زیر را در پیش رو دارید :

 • انتخاب ملک : در این فاز شرکت آتنا کمک شایانی به شما می نماید . از مشاوره ملک گرفته تا بازدید از پروژه های گوناگون و صحبت بر سر گرفتن تخفیف از شرکت واگذار کننده ملک
 • پرداخت هزینه ملک : هزینه ملک مورد نظر را توسط کارشناسان ملک آتنا به لاری یا دلار پرداخت می نمائید .
 • انتقال سند : پس از پرداخت هزینه ملک سند بنام شما انتقال می یابد و پس از انتقال سند خانه بنام شما می شود و شما مالک خانه خواهید بود .
 • کارشناسی ملک : پس از اینکه سند ملک منتقل شد نوبت به کارشناسی ملک است، ملک کارشناسی می شود و بعد از اینکه 35 هزار دلار به بالا کارشناسی شد ، می توانید درخواست اقامت دهید .
 • درخواست اقامت : مرحله نهائی و لذت بخش ترین قسمت خرید خانه، درخواست اقامت ! پس از اینکه ملک کارشناسی شد و مطمئن شدید حداقل 35 هزار دلار کارشناسی شده ، شما با خیال راحت می توانید درخواست اقامت دهید .
  • درخواست اقامت شما بعد از 30 روز نتیجه دلخواه شما را دارد و بعد از 30 روز برای درخواست کارت به گرجستان می آئید .
  • 10 روز بعد از درخواست کارت، کارت خود را دریافت می کنید .
  • کارت اقامت موقت گرجستان از طریق خانه ، کارت اقامت یک ساله می باشد که در صورتی که سند خانه بنام شما باشد در سالهای آینده نیز تمدید خواهد شد .

 

از طریق خرید چه نوع املاکی می توان اقامت گرفت ؟

 • املاک تجاری در گرجستان
 • املاک اداری در گرجستان
 • املاک مسکونی در گرجستان
 • زمین

تنها موردی که نمی توانید از طریق آن اقامت دریافت کنید زمین های کشاورزی است . زمین کشاورزی در گرجستان به اتباع خارجی فروخته نمی شود و امکان اخذ اقامت نیز از طریق زمین کشاورزی وجود ندارد مگر اینکه زمین را اجاره کنید و شرکت فعالی از طریق آن ایجاد نمائید !

 

تماس با کارشناسان ما :

00995-558779549

00995-514269000

00995-514264000

 

 

 

Related Posts

Leave a comment