پنج مکان دیدنی گرجستان درفصل زمستان

شرکت سرمایه گذاری آتناجورجیا

گرجستان از لحاظ مناطق شگفت انگیز کوهستانی، استخرهای زمستانی و دریاچه ها متمایز است.گئورگی شرمزاناشویلی، عکاس گرجستان، از  بهترین پنج مقصد گرجستان در زمستان عکس گرفته است. پس از تماشای عکس ها، شما آنها را به طور خاص در فهرست “مکان های مورد نظر خود” قرار خواهید داد.

 

دریاچه ی پاراوانی

شرکت سرمایه گذاری آتناجورجیادریاچه پاراوانی یک رودخانه آتشفشانی در گرجستان است که 2073 متر بالاتر از سطح دریا در سامتخاویچتی قرار دارد.این  دریاچه توسط روستاها احاطه شده است.وآب خود را از برف و باران و آبهای زیرزمینی که در فصل زمستان یخ زده است بدست می آورد.

 

سوانتی

سوانتی در هر فصل سال  زرق و برق دارد.سوانتی یک استان تاریخی در شمال غربی گرجستان است. که توسط کوه های قفقاز احاطه شده است. بالاترین کوه در گرجستان، کوه شهارا (5.201 متر) واقع در این استان است. این استان دارای طبیعت و بناهای معماری  منحصر به فرد است. برج های سوانتی ، خانه های تاریخی خانوادگی، قلعه گنج و دفاع بودند. برج های زمستانی ، یک فضای جادویی در سوانتی ایجاد می کنند.

 

دریاچه ی باتتی

شرکت سرمایه گذاری آتناجورجیااین دریاچه در زمستان نفس گیر است. این یکی از کوچکترین دریاچه های زیبا  در سراسر کشور است. که در  شهر شیدا کارتللی گرجستان، در 1313 متر بالاتر از سطح دریا، واقع شده است،. این مکان ایده آلی برای احساس کردن  تمام رنگ های فصلها و زیبایی های واقعی طبیعت گرجستان است.این دریاچه از دسامبر تا مارس با یخ پوشیده شده است

 

جنگل کوجوری

شرکت سرمایه گذاری آتناجورجیا. در نزدیکی پایتخت، تفلیس، یک مکان عالی برای خنک شدن در هر فصل سال جنگل کوجوری است. که یکی از محبوب ترین مکانهای  تفریحی در گرجستان است که در آن هوای تازه و فضای سبز تضمین شده است. هنگامی که برف جنگل را میپوشاند، کجوری عارفانه می شود و شما فقط باید آن را مشاهده کنید.

 

تفلیس

شرکت سرمایه گذاری آتناجورجیاو، در نهایت، اگر شما در گرجستان هستید، تفلیس باید اولین مکان دیدنی برای شما باشد. در زمستان، زمانی که دکوراسیون کریسمس و سال نو نصب می شود و درخت اصلی کریسمس روشن می شود، فضای جشن در هر قسمت از پایتخت احساس می شود. همانطور که این شهر ،به تفلیس جدید و قدیمی تقسیم شده است، روشنایی زمستان زیبایی خاصی را بین این دو قسمت تقسیم می کند..

Related Posts

Leave a comment