قیمت انواع ملک در گرجستان

قیمت انواع ملک در گرجستان

در گرجستان انواع مختلفی ملک برای خرید وجود دارد که در اینجا انواع مختلف ملک را همراه با قیمت های آنها برای شما خوانندگان عزیز، بیان می نمائیم .

مناطفی در گرجستان هستند که مناطق اصلی محسوب شده و معیار قیمت گذاری، قیمت املاک بروی ملک سفید می باشد و مناطق ذکر شده از جمله مناطقی هستند که بیشتر ایرانیان در این مناطق در چند سال اخیر، خانه خریداری کرده اند .

منطقه سابورتالو در تفلیس، معروف ترین منطقه از این مناطق می باشد که تعداد زیادی از ایرانیان در این منطقه انواع ملک و مخصوصاً مسکونی خریداری کرده اند .

زمانی که برای خرید ملک در گرجستان صرف میکنید بسته به مشاوری که دارید متفاوت است ، غالباً اکثر شرکتهای املاک در گرجستان تنها به املاکی که دارند بسنده کرده و تلاش میکنند آن دسته از ملک هائی را که در قراردادهای خود دارند به مشتری بفروشند، این در حالی است که آن چیزی که شما بعنوان مشتری ملک بدنبال آن هستید بسیار متفاوت تر از آن چیزی است که قرار است به شما نشان داده شود ، از این جهت بزرگ، شرکت آتنا در گرجستان می تواند بهترین مشاور شما باشد، چرا که ابتدا نیاز شما را می یابیم و پس از آن بنا به نیاز شما، به شما خدمات ارائه میکنیم !

 

 

خرید آپارتمان در گرجستان بصورت وایت فریم
خرید آپارتمان در گرجستان بصورت وایت فریم

 

سابورتالو، نام منطقه معروفی در شهر تفلیس در گرجستان است که از نظر شهریت به نسبت دیگر مناطق پیشرفته تر بوده و دارای تعداد مراکز خرید زیادی می باشد که و اکثر خیابان های معروف شهر تفلیس در دل این منطقه می باشند ، از جمله خیابان کازبگی، واژابشاولا، واکه، پکینی، نودسوبیدزه و …

این مناطق در گرجستان و تفلیس بسیار معروف بوده و می توان گفت خانه ها در سطح متوسط رو به بالا هستند و از نظر قیمتی بصورت وایت فریم، متراژی 750 دلار به بالا هستند که اگر شرکتی به شما پیشنهادی کمتر از 650 دلار در این منطقه داد، میتوانید مشکوک شوید که امکان دارد اشکالی در آن ساختمان باشد .

مناطقی که شامل منطقه سابورتالو می شود نیز از نظر قیمتی متفاوت هستند، مثلاً قطعاً قیمت در مناطق پکینی با منطقه نودسوبیدزه متفاوت است اما غالباً این مناطق، مناطق بسیار خوبی برای زندگی و خرید ملک هستند زیرا اکثر ملک ها در این منطقه بالای 35 هزار دلار آمریکا بوده و برای اقامت گرجستان مناسب هستند .

یکی از پرطرفدارترین مناطق در تفلیس برای خرید خانه، منطقه واکه است که بسیار ایرانی پسند بوده و از نظر آب و هوا بسیار مناسب است و اتفاقاً شرکت آتنا نیز در این منطقه املاک بسیار مناسبی را برای فروش در اختیار دارد که برای اطلاع از شرایط فروش آنها می توانید به این لینک مراجعه کنید.

 

منطقه دیگری که خرید در آن مناسب است ، منطقه اورتاچالا است ، این منطقه نزدیک به میدان گرگاسالی و میدان آزادی بوده و تراکم جمعیت نسبتاً خوبی دارد و از آنجائی که شاهراه اتصال بین غرب تفلیس و شرق تفلیس است از مناطق خوب پایتخت گرجستان به شما می رود که ملک مسکونی بصورت وایت فریم در این منطقه از حداقل قیمت 650 دلار است .

دیگر منطقه ای که خرید در آن آسان است منطقه وارکتیلی است که خانه نسبت به مناطق دیگر را ارزان تر میتوان تهیه کرد و حداکثر قیمت در این منطقه برابر با 600 دلار آمریکا به ازای هر متر است .

 

منطقه ایسانی نیز برای زندگی و خرید خانه در گرجستان مناسب هست که نسبت به منطقه وارکتیلی کمی گرانتر است اما پروژه های بسیار معتبری را در این منطقه می توانید پیدا کنید و از طریق خرید آنها اقامت بگیرید .

 

 

خرید ملک در گرجستان با قیمت ارزان
خرید ملک در گرجستان با قیمت ارزان

 

 

آپارتمان را به قیمت بخرید

بسیاری از شرکتها ادعا میکنند که آپارتمان را برای شما به قیمت میخرند اما از آنجائی که در فروش ملک ، از طرف شرکت فروشنده یا سازنده تنها مبلغ کمیسیونی را دریافت می کنند غالباً قیمت خانه را با توافق با شرکت سازنده افزایش میدهند. توصیه ما به شما این است که با مراجعه به شرکت های معتبر خرید را انجام دهید و خوشبختانه شرکت آتنا در گرجستان بعنوان یک مشاور همیشه مطمئن در این زمینه در خدمت شما است .

 

اگر منطقه خاصی را برای خرید در نظر دارید نام آن و مشخصات ساختمان خود را برای ما ارسال کنید تا از طریق کارشناسان آتنا استعلامات لازم بصورت کاملاً رایگان و تخصصی برای شما انجام شود .

خرید ملک در گرجستان با آتنا به آسانی قابل انجام است . کافیست ما در تماس باشید !

تماس با کارشناسان ما :

00995-558779549

00995-514269000

00995-555554644

Related Posts

Leave a comment