ساخت و ساز در گرجستان

ساخت و ساز در گرجستان

 

یکی از بهترین امور برای سرمایه گذاری در گرجستان، ساخت و ساز در گرجستان است و می توان این بیزنس را یکی از بهترین نوع کسب و کارها برای اتباع خارجی نامید .

از آنجائی که گرجستان رو به توسعه است و نیاز زیادی به پیشرفت در زمینه ساخت و ساز و امور املاک دارد ، دولت گرجستان اهمیت ویژه ای به این بخش می دهد لذا اگر بعنوان یک شخص میخواهید در گرجستان سرمایه گذاری کنید و به دنبال سود مناسب هستید امور ساخت و ساز به دلیل آنکه مستقیماً به امور املاک مرتبط می شوند ، سوددهی بسیار مناسبی را در گرجستان دارند .

 

 

ساخت و ساز در گرجستان
ساخت و ساز در گرجستان

 

 

مردم بومی گرجستان از نظر وضعیت مالی و اقتصادی در سطح بالائی قرار ندارند اما فروش شرایطی املاک به مردم گرجستان وضعیت مناسبی داشته و خرید ملک در گرجستان در صورتی که توسط شما ساخته شود و مجری طرح های ساخت و ساز باشید برای شما از طرف اتباع خارجی سود مناسبی را دارد .

 

نکاتی در مورد طرح های ساخت و سار وجود دارد که پیشنهاد میکنیم با رعایت این نکات سرمایه خود را حفظ کرده و سود دهی مناسبی در این بخش داشته باشید .

متاسفانه بافت ساختمان ها در شهر تفلیس بسیار قدیمی بوده ولی از زمانی که موضوع پیوستن گرجستان به اتحادیه اروپا مطرح شده ، این کشور در تلاش است با بهبود زیرساخت ها از جمله بهبود بخش املاک و مستغلات بتواند سرمایه گذاران را در این بخش جذب نماید و نمای ظاهری شهرهای مختلف گرجستان را متناسب با آنچه بعنوان استاندارد تعریف شده است تغییر دهند .

بخش ساخت و ساز ساختمان در گرجستان از جمله موارد قابل توجهی است که سود دهی بسیار مناسبی را دارد (در صورتی که سنجیده صورت پذیرد).

 

 

هزینه های مربوط به ساخت و ساز در گرجستان

در اینجا برآورد کوچکی از هزینه های ساخت و ساز در گرجستان صورت میدهیم که در واقع تعیین این هزینه ها به عوامل گوناگونی بستگی دارد که محل اجرای پروژه و حجم کار در این موارد دخیل هستند . 

حداقل هزینه مورد نیاز برای ساخت در گرجستان 150 دلار به ازای هر متر مربع است . 

اما حداقل هزینه منطقی برای شروع یک پروژه ساختمانی در حد کوچک برابر با 170 هزار دلار آمریکا است . 

بخاطر داشته باشید که ساخت و ساز از جمله موارد سرمایه گذاری است که به راحتی می تواند برای شما اقامت دائم گرجستان را داشته باشد زیرا هزینه های جمعی شما قطعاً بیش از 120 هزار دلار آمریکا خواهد بود و اینکار که حتماً باید از طریق ثبت یک شرکت قانونی انجام شود با توجه به اینکه نیاز به سرمایه گذاری مستقیم دارد میتواند دلیلی باشد برای دریافت اقامت دائم شما که البته در این زمینه تیم آتنا یک تیم حقوقی فعال دارد!

شرکت آتنا جورجیا مرحله سیاه به سفید ساختمان ها را از متری 45 دلار و از مرحله سفید به سبز متری 100 دلار انجام می دهد.

 

 

 

 

نقشه کشی ساختمان از دیگر اموری که در طول ساخت و ساز شرکت آتناجورجیا برای شما انجام میدهد .
نقشه کشی ساختمان از دیگر اموری که در طول ساخت و ساز شرکت آتناجورجیا برای شما انجام میدهد .

 

 

انواع روشهای سرمایه گذاری در بخش ساخت و ساز در گرجستان

سرمایه گذاری در این بخش میتواند به روشهای گوناگونی انجام شود که در اینجا به بیان برخی از آنها میپردازیم :

  1. ساختمان سازی در گرجستان : که شامل ساخت یک بنای جدید بصورت ویلائی یا آپارتمانی می باشد که البته قبل از اقدام برای هرگونه ساخت نیاز به اخذ مجوزهای لازم دارید .
  2. بازسازی ساختمان های فرسوده : از آنجائی که برخی با هزینه کم قصد بازسازی ساختمان های خود را دارند، نقشه ساختمان حالت قبلی خود را در بازسازی حفظ میکند و نمای داخلی و بیرونی ساختمان بازسازی میشود که در این زمینه تیم آتنا با بهره وری از نیروهای حرفه ای با مناسب ترین قیمت اینکار را برای شما انجام می دهد .
  3. نوسازی بافت های فرسوده : برخی بافتها بسیار فرسوده هستند و کار بازسازی آنها به هیچ وجه منطقی نیست . در این حالت بافتهائی که قدیمی هستند را می توانید با دریافت مجوز تخریب، تخریب نموده و از ابتدا با نقشه جدید آنها را نوسازی کنید .

 

توصیه ابتدائی تیم آتناجئو این است که برای شروع کار ساخت و ساز در گرجستان حتماً در مورد اینکار تجربه داشته باشید، نقشه راه داشته و با مراجعه به مشاوران حرفه ای آتنا در زمینه ساخت و ساز فعالیت خود را در این زمینه شروع کنید و به هیچ عنوان بدون داشته نقشه راه برای ساخت و ساز در گرجستان کسب و کاری را شروع نکنید . داشتن تجربه در این زمینه در گرجستان و استفاده از مشاوران با تجربه ابتدائی ترین کارهائی است که باید توسط شما پیگیری شود .

 

آتناجئو متخصص امور املاک شما در گرجستان !

 

Leave a comment