خرید ملک در گرجستان 2019

خرید ملک در گرجستان 2019

گرجستان در 3 سال اخیر، آماج مهاجرت بسیاری از ایرانیان شده است که به هدف زندگی و مهاجرت به گرجستان سفر کرده اند . از زمانی که قانون اعطای اقامت گرجستان به خریداران ملک در سال 2015 تصویب شده، ایرانیان زیادی به این کشور به قصد اخذ کارت اقامت گرجستان مراجعه نموده اند و تعداد زیادی ملک را خریداری نموده اند .

 

همانطوری که در پستهای قبلی اشاره کردیم، کسب اقامت گرجستان روشهای مختلفی دارد :

  • اقامت گرجستان از طریق خرید ملک
  • اقامت کارمندی گرجستان
  • اقامت گرجستان از طریق ازدواج
  • اقامت گرجستان از طریق پذیرش تحصیلی در یکی از مراکز آموزشی گرجستان
  • اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت در گرجستان
  • اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری در گرجستان

 

 

خرید خانه در گرجستان

 

کلیه روشهای بالا، روشهای قانونی برای اخذ اقامت گرجستان هستند اما بهترین روش برای اخذ اقامت گرجستان، خرید ملک در گرجستان است .

بهترین روش برای اخذ اقامت گرجستان بصورت مطمئن خرید ملک در گرجستان است . اما روشهای دیگر نیز امکان اخذ اقامت گرجستان را فراهم می آورند اما ممکن است احتمال و درصد موفقیت برای اخذ اقامت گرجستان کاهش یابد .

در حال حاضر قانون حداقل مبلغ خرید ملک 35 هزار دلار آمریکا می باشد. بدین معنی که هر کس به این میزان حداقل ملک خریداری نماید به وی اقامت یک ساله موقت گرجستان اعطا می شود اما صحبت هائی در میان است مبنی بر اینکه این مبلغ حداقل در حال افزایش است .

 

اواخر سال 2017، قوانینی در گرجستان وضع شد که اخذ اقامت این کشور را سخت تر نمود. در ژانویه سال 2018 قوانین سخت گیرانه تری اعمال شد و در حال حاضر نیز به منظور کنترل ورود و خروج مرزها با هدف مبارزه با مهاجرت های غیر قانونی قوانین سخت گیرانه تری در حال اجرا است .

 

قوانین سخت گیرانه ی سازمان FATF برای مبارزه با پولشوئی و همچنین مبارزه با هرگونه مهاجرت غیرقانونی دولت گرجستان را مجبور کرده که قوانین سخت گیرانه تری را اعمال نماید. دورنمای پیوستن گرجستان به اتحادیه اروپا در سال 2020 و بسته شدن سقف مهاجرت اتباع خارجی به گرجستان دولتمردان این کشور را محبور نموده تا مصوبه های جدیدی را در پارلمان تصویب نمایند .

حائز ذکر است که اگر چه مصوبه های جدیدی جهت تصویب به مجلس گرجستان ارسال شده اما در حال حاضر هیچگونه خبر موثقی مبنی بر تائید مصوبه های فوق بعنوان قانون مطرح نشده است .

 

زمانی که یک ملک را خریداری می کنید پس از آنکه مبلغ ملک را پرداخت کردید سند بنام شما خواهد شد (سند 6 دانگ است و مالکیت بصورت کامل انجام خواهد شد) و پس از مرحله انتقال سند ، مرحله کارشناسی ملک را طی خواهید نمود . پس از کارشناسی در صورتی که مبلغ ملک شما به حداقل 35 هزار دلار کارشناسی شود می توانید درخواست اقامت دهید . درخواست اقامت شما طی 30 روز مورد بررسی قرار می گیرد و پس از 30 روز برای درخواست کارت خود به ساختمان عدالت گرجستان مراجعه می نمائید .

 

مراحل خرید ملک در گرجستان

خرید انواع املاک در گرجستان مراحل مشابهی دارد .

1 . انتخاب ملک برای خرید : انواع مختلفی ملک در گرجستان وجود دارد، خانه های آماده، وایت فریم و بلک فریم . مناطق مختلفی نیز برای خرید وجود دارد. کافیست مطمئن شوید که چه مقدار میخواهید خرید کنید و در چه منطقه ای میخواهید خرید انجام بدهید . قرار را با کارشناسان ما ست کنید ، املاک را از نزدیک دیدن نمائید و انتخاب خود را قطعی کنید.

2 . انتقال پول و خرید خانه : پول خود را به روشهای مختلفی می توانید به گرجستان منتقل کنید. حواله بانکی به گرجستان یا با استفاده از کارت خوان ایرانی می توانید مبلغ ملک مورد نظر خود را به گرجستان انتقال دهید . همچنین از دیگر راه های انتقال پول استفاده از رمزارزهای دیجیتال می باشد. با استفاده از بیت کوین و مراجعه به برخی صرافی ها داخل گرجستان پول خود را به دلار تبدیل کنید.

 

3. انتقال سند : انتقال سند در یک روز قابل انجام است. شرکت آتنا برای انتقال سند هزینه ای را دریافت نمی کند (این کار شامل هزینه های دولتی است که شرکت آتنا برای شما بصورت رایگان انجام می دهد). سند پس از یک روز بنام شما انتقال پیدا می کند و مالک خانه می شوید .

 

4 . کارشناسی ملک : پس از آنکه ملک را خریداری نمودید می توانید ملک را به دست یک کارشناس رسمی بسپارید تا کارشناسی شود . ملک شما حداقل باید 35 هزار دلار کارشناسی شود تا شما بتوانید شرایط اخذ اقامت را داشته باشید . (این مرحله از کار را نیز مهمان ما هستید!)

 

5 . درخواست اقامت : پس از آنکه ملک شما با موفقیت و با حداقل مبلغ 35 هزار دلار کارشناسی شد ، می توانید درخواست اقامت دهید، درخواست اقامت شما و خانواده ی شما از طریق شرکت ما کاملاً رایگان است .

 

6 . انتظار برای جواب و درخواست کارت : پس از گذشت 30 روز می توانید برای درخواست کارت خود مجدداً به ساختمان عدالت مراجعه نمائید. زمانی که درخواست دادید پس از گذشت 10 روز کارت شما صادر می شود .

 

 

گواهی عدم سوء پیشینه

 

مورد مهم و الزامی : تهیه گواهی عدم سوء پیشینه

دولت گرجستان اواخر از کلیه ایرانیان به منظور درخواست هرگونه ارائه گواهی اقامت گواهی عدم سوء پیشینه میخواهد . بدین معنی که ارائه گواهی عدم سوء پیشینه برای هرگونه درخواست اقامت الزامی می باشد . به منظور دریافت گواهی عدم سوء پیشینه می توانید به مرکز پلیس 10+ مراجعه نمائید و یا از طریق سفارت ایران در گرجستان اقدام نمائید . پس از دریافت گواهی عدم سوء پیشینه که بین 20 الی 40 روز قابل دریافت است ، به دارالترجمه رسمی مراجعه می نمائید و پس از ترجمه رسمی گواهی عدم سوء پیشینه به زبان انگلیسی و دریافت تائیدیه وزارت امور خارجه ، گواهی را به گرجستان می آورید و پس از تائید توسط سفارت ایران و وزارت امور خارجه گرجستان، آن را به کارشناسان ما تحویل می دهید تا کارشناسان حقوقی شرکت ما، درخواست اقامت شما را تکمیل نمایند .

 

خرید خانه و ملک در گرجستان سخت نمی باشد ، کافیست به یک شرکت معتبر برای خرید مراجعه نمائید. متاسفانه شرکت های بسیاری هستند که با سوء استفاده از هموطنان تنها به دنبال جمع آوری سود بیشتر هستند .

کافیست یک بار از خدمات بی نظیر شرکت آتنا برخوردار شوید تا مفهوم کیفیت خدمات را بهتر بتوانید درک نمائید .

 

به منظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید :

 

۰۰۹۹۵-۵۱۴۲۶۹۰۰۰

 

آدرس دفتر ما در گرجستان : گرجستان، تفلیس ، خیابان آقماشنبلی، پلاک 17

Related Posts

Comments (6)

پیمان روئین تن

با سلام
در خصوص مهاجرت و اقامت از طریق خرید ملک
در صورت امکان جزئیات بیشتری در این خصوص نیاز دارم

با تشکر

سلام .
شماره تلفن خود را برای ما ارسال کنید تا کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس گیرند .

درود برای خرید ملک در گرجستان ایا این کار را میتونیم انجام بدیم که پول خودمون که ریال و تومان هستش رو به لاری در خود ایران تبدیل کرده و پول رو اونجا منتقل کنیم و خونرو بخریم؟؟

سلام دوست عزیز .
بله این امکان وجود داره .

با سلام
پیرو صحبت دوست عزیزمون امیرجان،آیا این کار از نظر مالی به صرفه هستش؟بنده منزلم رو در ایران میخوام بفروشم چنین کاری کنم تضمین صددذصد میخواستم آیا تضمین اقامت و خرید خانه تقریبا ایده ال با این مبلغ ممکن هست؟
تشکر از زحمات شما

سلام .
لطفاً در این خصوص با کارشناسان ما در تماس باشید .

Leave a comment